ПОВІДОМЛЕННЯ щодо розміру тарифів на теплову енергію на 2023-2024 опалювальний період


 Шановні абоненти!

ПП «Херсонтеплогенерація» повідомляє:

- відповідно до Розпорядження начальника Херсонської міської військової адміністрації від 17.11.2023 № 690р «Про особливості нарахування плати за спожиту теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення на території Херсонської міської громади в опалювальний період 2023-2024 років», при здійсненні нарахувань за спожиту теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії

- для потреб населення в опалювальному періоді 2023-2024 років буде застосовуватися тариф, який діяв в опалювальних періодах 2021-2022 та 2022-2023 років, а саме – 2002,16 грн/Гкал (з ПДВ).

У такому розмірі тариф діятиме з листопада 2023 р. по березень 2024 р.

- відповідно до Розпорядження начальника Херсонської міської військової адміністрації від 17.11.2023 № 698р «Про встановлення тарифів приватному підприємству «Херсонтеплогенерація» на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів м. Херсона», ПП «Херсонтеплогенерація» встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії:

- для потреб бюджетних установ – 3788,75 грн/Гкал (з ПДВ); 

- для потреб інших споживачів – 3788,75 грн/Гкал (з ПДВ).

У такому розмірі тарифи вводяться в дію з 23 листопада 2023 року.

Звертаємо увагу, що для категорії «інші споживачі» Постановою КМУ від 10.11.2021 №1209 визначено механізм зміни теплопостачальною організацією розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії у зв’язку із щомісячною зміною ціни природного газу.

 

 

 

 

 

 

Адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація»


 

 

 

 

 Інформація для ознайомлення

Приватним підприємством «Херсонтеплогенерація» 12 жовтня 2023 року була проведена відеоконференція відкритого обговорення перегляду проекту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії на 2023-2024 опалювальний період.

З Протоколом проведення відкритого обговорення можна ознайомитись за посиланням.

 

 

18.10.2023                                                             Адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація»

Інформаційне повідомлення


 

 

Приватне підприємство «Херсонтеплогенерація» 05 вересня 2023 року розмістило на сайті підприємства інформацію про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії на 2023-2024 опалювальний період з обґрунтуванням причин зміни тарифів.

На сьогодні ніяких зауважень та пропозицій щодо зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії на адресу підприємства не надійшло.

У зв’язку з воєнним станом, з метою уникнення скупченості людей для їх особистої безпеки, проведення відкритих обговорень неможливе, тому ПП «Херсонтеплогенерація» повідомляє, що 12 жовтня 2023 року о 10.00 відбудеться відео конференція відкритого обговорення перегляду проекту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії на 2023-2024 опалювальний період.

Відео конференція відбудеться за посиланням: https://meet.google.com/nks-bstu-zuv

 

 

 

 

         05.10.2023                                                                        Адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація»

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні абоненти ПП «Херсонтеплогенерація»!

 

Насамперед висловлюємо слова подяки сумлінним платникам, які незалежно від складних умов знаходять можливість розраховуватись за отримані послуги з теплопостачання.

Наближається новий опалювальний сезон 2023-2024 років. Працівники ПП «Херсонтеплогенерація» продовжують підготовку об’єктів теплопостачання до роботи в новому опалювальному сезоні. Хочемо зауважити, що рівень підготовки залежить від рівня оплати наших споживачів.

Просимо всіх, хто має таку можливість, оплатити за отримані послуги з теплопостачання. Завдяки Вашій оплаті, підприємство буде мати можливість належним чином підготуватися до опалювального сезону, забезпечити затишок та тепло у Вашій оселі.

Отримати інформацію щодо суми боргу за спожиту теплову енергію можна за телефоном: (0552) 44-46-90

або в особистому кабінеті на сайті підприємства: teplogen.ks.ua

 

Оплату за спожиту послугу можна здійснити одним із зручних для Вас способів:

-        у будь-якому відділенні банку;

-        в касі підприємства за адресою: м. Херсон, пр. 200 років Херсона, 7а.

 

Графік роботи каси два дні на тиждень:

Середа, субота з 10:00 до 13:00

Прийом платежів готівкою або через термінал без комісії.

 

Давайте підтримаємо один одного, та не будемо накопичувати борги.

Якщо ми працюватимемо як одна команда – тепло та затишок цієї зими нам гарантовані!

 

 

 

Адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація»


Обґрунтування причин зміни тарифу

на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання,

послуги з постачання теплової енергії  ПП «Херсонтеплогенерація»

на 2023-2024 опалювальний період

 

Діючі тарифи приватного підприємства «Херсонтеплогенерація» на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, які були розраховані на опалювальний період 2021/22 років та затверджені рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради від 01.11.2021 № 632, на сьогодні являються економічно не обґрунтованими.

Рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради від 16.11.2021 № 767, по категорії споживачів «населення», було застосовано тариф - 2002,16 грн/Гкал, замість затвердженого - 2400,54 грн/Гкал.

Статтею 1 Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» було встановлено мораторій на підвищення цін (тарифів) у сфері теплопостачання для всіх категорій споживачів.

Але, 27.07.2023 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення та «зеленої» трансформації енергетичної системи України», яким внесено зміни, зокрема, до статті 1 Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» в частині дії мораторію лише для категорії споживачів «населення».

Відтак, в подальшому до всіх категорій споживачів (крім населення) мають застосовуватися економічно обґрунтовані тарифи на теплову енергію її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

За вимогами Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» передбачено обов’язковий щорічний перегляд тарифів на теплову енергію її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

Враховуючи той факт, що наразі немає можливості повного перегляду тарифів, підприємство виконало коригування діючих тарифів для населення, бюджетних організацій та інших споживачів за окремими статтями витрат, збільшення або зменшення, яких не залежить від підприємства, а саме: зміна розміру мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні ресурси.

Для категорії споживачів «населення» виконано коригування наступних статей витрат: витрати на оплату праці та витрати на електроенергію;

для бюджетних установ – витрати на оплату праці та витрати на електроенергію;

для інших споживачів – також витрати на оплату праці та витрати на електроенергію, крім того скориговані витрати на постачання природного газу.

Коригування витрат на оплату праці здійснено на підставі того, що розмір прожиткового мінімуму на одну працездатну особу, в порівнянні з врахованим в діючому тарифі, збільшився з 2481 грн. до 2684 грн. (прийнятий з 1січня 2023 року).

Ціна на електричну енергію, в порівнянні з ціною врахованою в діючому тарифі, також зросла. Ціна на активну електроенергію врахована в діючому тарифі – 200,936 коп/кВт*год (без ПДВ), фактична середньомісячна ціна, за попередні шість місяців – 316,794 коп/кВт*год (без ПДВ). Ціна на послугу з розподілу електричної енергії врахована в діючому тарифі – 104,012 коп/кВт*год (без ПДВ), фактична середньомісячна ціна, за попередні шість місяців – 133,521 коп/кВт*год (без ПДВ).

Крім того змінилась ціна на постачання природного газу для «інших споживачів», в діючому тарифі врахована ціна природного газу в розмірі 20641,50 грн./тис. куб. м. (без ПДВ), а згідно ПКМУ №896 від 22.08.2023 (Зміни, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 01.06.2022 №869 і від 19.07.2022 №812) ціна складає – 13658,33 грн./тис. куб. м. (без ПДВ).

На підставі здійснених розрахунків тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на опалювальний період 2023/24 років повинні бути,

для населення:

- для абонентів житлових будинків з будинковими засобами обліку теплової енергії – 2470,59 грн./ Гкал (з урахуванням ПДВ);

- для абонентів житлових будинків без будинкових засобів обліку теплової енергії – 55,00 грн. /кв.м (з урахуванням ПДВ);

для бюджетних організацій – 3765,74 грн./ Гкал (з урахуванням ПДВ);

для інших споживачів – 3743,71 грн./ Гкал (з урахуванням ПДВ).

 

 

 

 

05.09.2023                                                    Адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація»