ПП «Херсонтеплогенерація»

Наша робота – тепло та затишок у Вашій оселі.

Останні новини

Звернення до абонентів

Просимо оплачувати спожиті послуги!

ПП «Херсонтеплогенерація» перш за все щиро дякує своїм сумлінним споживачам, які у складних умовах сьогодення знаходять можливість розраховуватись за спожиті послуги теплопостачання.

Оплата за послуги теплопостачання є великою підтримкою для ПП «Херсонтеплогенерація». Саме тому просимо Вас, наших споживачів, за наявності фінансової можливості, розрахуватись за спожиту послугу. Це допоможе підприємству придбати необхідні матеріали, якісно провести міжопалювальні ремонтні роботи, підготувати теплові мережі та обладнання до наступного опалювального сезону та надалі дасть змогу забезпечити Ваші оселі теплом.

Ми наполегливо просимо боржників оплатити спожиті послуги та в подальшому не допускати накопичення боргу!

Тим, хто не має можливості одразу розрахуватись з накопиченою заборгованістю, пропонуємо укласти договір реструктуризації боргу. 

З питань заключення договорів реструктуризації звертайтесь за телефоном: (0552) 44-46-90.


Отримати інформацію щодо суми боргу та нарахувань за спожиту теплову енергію можна за телефоном: (0552) 44-46-90

або в особистому кабінеті на сайті підприємства: teplogen.ks.ua


Оплату за спожиту послугу можна здійснити одним із зручних для Вас способів:

- у будь-якому відділенні банку,

наші реквізити:

Одержувач ПП «Херсонтеплогенерація»

Рахунок IBAN UA943524570000026008301003130

Банк одержувача ХОУАТ «Ощадбанк»

ЄДРПОУ одержувача 34458071

МФО 352457


- в касі підприємства за адресою: м. Херсон, пр. 200 років Херсона, 7а.

Графік роботи каси два дні на тиждень:

Середа, субота з 10:00 до 13:00

- виїзна каса за адресою: м. Херсон, вул. Чорноморська, 29б.

Графік роботи каси один день на місяць:

кожна 3-я п’ятниця з 11:00 до 13:00

Прийом платежів готівкою або через термінал без комісії.


Давайте підтримаємо один одного, та не будемо накопичувати борги.

Ми працюємо для Вас! Сподіваємось на Вашу підтримку!


Адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація»


ДО УВАГИ АБОНЕНТІВ!

Шановні абоненти ПП «Херсонтеплогенерація»!

 

Звертаємося до Вас з роз’ясненням положень Постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 №206 в редакції Постанови від 29.12.2023 року №1405 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг», з урахуванням отриманого роз’яснення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Фактично положення постанови Кабінету Міністрів від 05.03.2022 №206 (зі змінами) спрямовані на впорядкування здійснених раніше нарахувань за житлово-комунальні послуги (за період окупації) та обліку заборгованості, що виникла за відповідний період, а також передбачають заборону (до припинення чи скасування воєнного стану в Україні) здійснювати будь-які дії щодо примусу споживача до оплати чи погашення заборгованості за ці послуги за період окупації.

При цьому, ні вищезазначеними постановами Кабінету Міністрів, ні іншими законодавчими актами не передбачено скасування плати за житлово-комунальні послуги, нараховані раніше споживачам (за період окупації), списання заборгованості за ці послуги, а також проведення перерахунків шляхом зарахування сплачених (за період окупації) споживачами коштів у рахунок майбутніх платежів.

Таким чином, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №1405, з урахуванням отриманого роз’яснення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, для впорядкування нарахувань за період окупації, приватним підприємством «Херсонтеплогенерація» здійснено розмежування обсягів спожитих (облікованих) послуг з теплопостачання, які обліковуватимуться поза балансом.

Для списання плати за житлово-комунальні послуги, нарахованої раніше споживачам (за період окупації), чи заборгованості за ці послуги, наразі відсутні законодавчі підстави.

Інформація щодо нарахувань та обсягу спожитих послуг за період окупації відображена в особистих кабінетах споживачів та в рахунках за квітень 2024 року.

 З питань нарахувань звертайтесь за тел. (0552)44-46-90.

 

 10.05.2024                  Адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація»

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні абоненти ПП «Херсонтеплогенерація»!

 

Насамперед висловлюємо слова подяки сумлінним платникам, які незалежно від складних умов знаходять можливість розраховуватись за отримані послуги з теплопостачання.

А також звертаємося до Вас з роз’ясненням щодо ситуації з проведення перерахунків за житлово-комунальні послуги за період окупації.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 року №1405 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 року №206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану», якою передбачено заборону нарахування плати за житлово-комунальні послуги з дати початку по дату завершення тимчасової окупації територій, а у разі проведення нарахувань, необхідно впорядкувати здійснені нарахування за житлово-комунальні послуги (за період окупації) та облік заборгованості, що виникла за відповідний період.

Для списання плати за житлово-комунальні послуги, нарахованої споживачам (за період окупації), наразі відсутні законодавчі підстави, не передбачено механізм коригування нарахувань та відшкодування витрат підприємству, а також термін проведення перерахунків.

Через невизначеність цих питань, ПП «Херсонтеплогенерація» звернулося листами до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, до Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, до обласної територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах за роз’ясненнями, але на сьогодні відповіді не отримало.

Як тільки підприємство отримає відповіді на всі питання, відразу здійснить перерахунок нарахувань за окупаційний період.

Дякуємо за розуміння та підтримку.

 

 Адміністрація ПП «Херсонтеплогенерація»

08.04.2024